Eastservice.pl Agencja Pracy , oferty pracy w Polsce i za granica
praca poznań agencja pracy
Oferta nr: 228

Stanowisko: Operator Wózków Widłowych
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
Data dodania: 2016-10-17 15:52:02

Agencja Pracy East Service (nr 13171) dla swojego Klienta poszukuje:

OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO
na magazynie w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem

Zakres obowiązków:
- obsługa wózka widłowego (rozładunki, załadunki, kompletacja).

Wymagania:
- uprawienia do obsługi wózków widłowych,
- doświadczenie w pracy na magazynie w tym obsługa wózka widłowego,
- gotowość do podjęcia współpracy od zaraz.

Oferujemy:
- wynagrodzenie 17,37 zł/h brutto,
- pracę w systemie trzyzmianowym (6.00-14.00;14.00-22.00;22.00-6.00) od poniedziałku do piątku,
- po okresie próbnym przejście na zatrudnienie bezpośrednie,
- pracę w średniej wielkości magazynie,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). "

Copyright by Eastservice (c) 2012-2013 Wszelkie prawa zastrzeżone!  Strona stworzona przez: F&A MEDIA