Eastservice.pl Agencja Pracy , oferty pracy w Polsce i za granica
praca poznań agencja pracy
Oferta nr: 236

Stanowisko: Pakowacz/ka
Miejsce pracy: Złotniki
Data dodania: 2017-03-03 12:12:25

East Service (13171)
Obecnie poszukujemy osób do pracy przy pakowaniu oraz pracach manualnych na produkcji.

Miejsce pracy: Złotniki, k. Poznania

Obowiązki: pakowanie/rozpakowywanie towaru, znakowanie towaru - praca jest lekka, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

OCZEKUJEMY:
- gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00,
- dokładności,
- doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane.

OFERUJEMY:
- stawkę godzinową 10,00 zł netto,
- pracę od poniedziałku do piątku (7:00-15:00),
- pracę w przyjaznym zespole,
- możliwość korzystania z Karty Benefit MultiSport.

Firma jest zakładem pracy chronionej - zatrudnia również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności - zachęcamy do aplikowania w celu zapoznania się z ofertą zatrudnienia.

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą portalu olx.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zachęcamy również do aplikowania przez portal rekrutacyjnarewolucja.pl

Copyright by Eastservice (c) 2012-2013 Wszelkie prawa zastrzeżone!  Strona stworzona przez: F&A MEDIA