O Nas

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego East Service Poland wpisana jest w rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 18619. Świadczymy usługi związane z pracą – przede wszystkim rekrutacje stałe i leasing pracowniczy, a także projekty typu direct search (head hunting), outplacement, try & hire, doradztwo HR oraz obsługę kadrowo-płacową. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, które chciałyby scedować część obowiązków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi na firmę zewnętrzną, jak i do potencjalnych pracowników – osób bezrobotnych, chcących zmienić pracę lub uzyskać dodatkowe źródło dochodów. Połączenie wiedzy i zdobytego doświadczenia gwarantuje Państwu współpracę opartą na sprawdzonych rozwiązaniach. Wyróżniamy się spośród innych doskonałą organizacją, elastycznością, solidnością oraz wysoką jakością świadczonych usług.

 

 


Nasze usługi:

Praca tymczasowa

Dobór personelu

Outsourcing

Try & Hire

East Service wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracodawców, umożliwiając modernizację i usprawnienie struktur organizacyjnych firmy, w szczególności uproszczenie systemu kadrowo-płacowego. Dajemy naszym Partnerom możliwość skupienia się na priorytetowych zadaniach firmy, w pełni wykorzystując walory kompetentnych pracowników.

Korzyści płynące ze współpracy z Agencją Pracy Tymczasowej East Service Poland:

Ograniczenie czasu i kosztów związanych z rekrutacją,

Dostęp do bazy wykwalifikowanych pracowników,

Elastyczność zatrudnienia

Możliwość szybkiego zastąpienia pracowników niespełniających oczekiwań,

Szansę sprawdzenia umiejętności pracownika przed zatrudnieniem go na etat,

Korzystniejsze, niż w przypadku standardowych umów o pracę, przepisy regulujące rozliczanie urlopów oraz terminy wypowiadania i przedłużania umów,

Lepszą kontrolę kosztów pracowniczych,

Zmniejszenie ilości etatów w przedsiębiorstwie do niezbędnego minimum,

 

 

 

Zapraszamy do Współpracy!