Szukasz pracy, którą pokochasz z wzajemnością? Chcesz pracować i zdobywać nowe umiejętności podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Zgłoś się do nas! Znajdziemy dla Ciebie najlepsze oferty pracy stałej.

PRZEBIEG ZATRUDNIENIA:

SPRAWDZASZ OFERTY I WYSYŁASZ CV

Mamy dla Ciebie ciekawe oferty w kilkunastu branżach, firmach średnich i dużych, na różnych stanowiskach. Przejrzyj je i aplikuj, wysyłając CV – oddzwonimy tak szybko, że będziesz zaskoczony, bo wiemy, że to dla Ciebie ważny krok. Nie znalazłeś nic dla siebie? Daj nam znać, zapiszemy Cię w naszej bazie i pozostaniemy w kontakcie!

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE

Pierwsze wrażenie jest dobre? Zapraszamy Cię na rozmowę w naszej firmie lub u Klienta (to zależy od wcześniejszych ustaleń). Spotkanie to zwykle rozmowa dotycząca Twoich planów i doświadczeń, czasem połączona z wykonaniem kilku zadań. Zanim do niego dojdzie, przygotujemy Cię najlepiej jak to możliwe – też chcemy, byś dostał tę pracę 🙂

INFORMUJEMY O REZULTACIE

Naszą najważniejszą zasadą jest stały i dobry kontakt z naszymi Kandydatami – obiecujemy Ci informację zwrotną na każdym etapie rekrutacji. Jeśli decyzja naszego Klienta będzie pozytywna, przedstawimy Ci ofertę pracy. Niezależnie od przebiegu procesu czy możliwych opóźnień, będziemy z Tobą w kontakcie. Jeśli pojawią się pytania, daj nam znać, każdy moment jest dobry.

FINALIZUJEMY PROCES

To, jak wygląda etap końcowy, zależy ściśle od konkretnego procesu i Klienta, dla którego pracujemy. Naszym celem jest doprowadzić do sytuacji, w której zdobędziesz pracę na satysfakcjonujących Cię warunkach i nie będziesz miał wątpliwości, że dobrze wybrałeś. Niezależnie od rezultatów, pozostaniemy w kontakcie – prawdopodobnie znamy Cię już całkiem nieźle i będziemy za Ciebie trzymać kciuki!

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą stałą prosimy o kontakt lub wysłanie CV:

Telefon: + 48 533 829 666

E-mail: poznan@eastservice.pl