Praca tymczasowa daje doskonałe możliwości podreperowania domowego budżetu przy jednoczesnym zachowaniu niezależności. To także dobry i rozsądny sposób na rozpoczęcie kariery zawodowej lub powrotu na rynek pracy.  Praca tymczasowa daje także możliwość spróbowania swoich sił w różnych zawodach i specjalizacjach. Jest skierowana do osób w każdym wieku. Mogą ją podjąć zarówno studenci, jak i osoby starsze. W naszej agencji zatrudnienia znajdziesz wiele ofert tego typu. Jeżeli któraś z nich Cię zainteresuje, zgłoś się do nas, a my pomożemy szybko znaleźć Ci tymczasowe zatrudnienie.

PRZEBIEG ZATRUDNIENIA:

WYSYŁASZ SWOJE CV

Mamy dla Ciebie ciekawe oferty w kilkunastu branżach, firmach średnich i dużych, na różnych stanowiskach. Przejrzyj je i aplikuj – oddzwonimy tak szybko, że będziesz zaskoczony. Nie znalazłeś nic dla siebie? Daj nam znać, zapiszemy Cię w naszej bazie i pozostaniemy w kontakcie!

PROPONUJEMY ROZMOWĘ LUB SPOTKANIE

Po wstępnej analizie CV czas na rozmowę telefoniczną. Dopytamy o Twoje doświadczenie i oczekiwania – powiemy też więcej o naszej ofercie i postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Dowiesz się także szczegółowych informacji o naszym Kliencie i zadaniach, które na Ciebie czekają.

REKOMENDUJEMY CIĘ PRACODAWCY

Jeśli po poprzednim etapie nadal jesteś zainteresowany i wszystko gra,  przesyłamy Twoją kandydaturę do naszego Klienta, bo to on decyduje o ostatecznym zatrudnieniu. Oczekiwanie na informację zwrotną i decyzję potrwa maksymalnie kilkanaście dni – będziemy na bieżąco informować Cię o sytuacji.

FORMALNOŚCI

Po pozytywnej weryfikacji czas na formalności. Podpisujemy z Tobą umowę o pracę lub umowę zlecenia (w zależności od naszych ustaleń z Klientem) i przekazujemy wszystkie informacje dotyczące pracy, którą zaczniesz w ciągu kilku dni. Pamiętaj, że to my dbamy o wszystkie sprawy administracyjno-kadrowe: urlopy, zwolnienia, ubezpieczenia. Zawsze chętnie udzielimy Ci wszystkich informacji dotyczących Twojego zatrudnienia, umowy i innych spraw pracowniczych.

PRACA I WYNAGRODZENIE

Pracując dla nas i naszych klientów, otrzymasz regularne i terminowe wynagrodzenie. W zależności od podpisanej umowy (zlecenia lub o pracę tymczasową), zadbamy również o kwestie ubezpieczeń i wszelkich pozostałych świadczeń, jak urlopy czy opieka zdrowotna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, uwagi lub wątpliwości, natychmiast skontaktuj się z nami – jesteśmy tu, żeby o Ciebie zadbać.

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą tymczasową prosimy o kontakt lub wysłanie CV:

Telefon: + 48 533 829 666

E-mail: poznan@eastservice.pl