East Service Poland od lat współpracuje z firmami na niemieckim rynku pracy, świadcząc usługi delegowania pracowników do przedsiębiorstw. Zarabiaj w euro, poznawaj nowych ludzi, zdobywaj doświadczenie, poznawaj język. Nasza agencje współpracują z pracodawców w Niemczech i Holandii. Zadbamy o wszystko – Ty musisz się tylko spakować. Pamiętaj, agencja pośrednictwa pracy za granicą to legalne zatrudnienie i pewny zarobek! W razie jakichkolwiek problemów na miejscu możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie.

PRZEBIEG ZATRUDNIENIA:

WYSYŁASZ APLIKACJE NA WYBRANĄ OFERTĘ

Znajdujesz ofertę pracy na naszej stronię i wysyłasz CV, my oddzwaniamy i omówimy wybraną ofertę pracy. Jeśli nie znalazłeś interesującej oferty dla siebie, nic straconego zapiszemy Cię w naszej bazie i będziemy wysyłać nowe oferty.

UMAWIAMY SIĘ NA ROZMOWĘ LUB SPOTKANIE

Umawiamy się na rozmowę telefoniczną, w której dopytamy o Twoje doświadczenie i oczekiwania oraz sprawdzimy znajomość języka. W swojej ofercie posiadamy oferty pracy z językiem niemieckim lub bez języka!

REKOMENDUJEMY CIĘ PRACODAWCY

Po omówieniu Twojego doświadczenia tworzymy profil w języku niemieckim i wysyłamy do pracodawcy. Oczekujemy na informację zwrotną od pracodawcy.

FORMALNOŚCI

Po pozytywnej weryfikacji czas na formalności. Zajmiemy się wszystkimi kwestiami w Polsce i za granicą. Oferujemy tylko legalną pracę –na niemiecką umowę o pracę. Jako agencja pracy za granicą czujemy się zobowiązani, aby dopełnić za Ciebie wszelkich formalności!

WYJAZD I ZAKWATEROWANIE

Biuro pośrednictwa pracy za granicą zorganizuje Twój wyjazd. Organizujemy naszym pracownikom zakwaterowanie.

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą za granicą prosimy o kontakt lub wysłanie CV:

Telefon: + 48 796 666 597

E-mail: office@eastservice.pl